Sklepení

12. března 2015 v 21:25 | sw |  FOTOGRAFIE
Nejsem extremista! Fajn, možná trochu jo, ale většinou jde o to, co ve vás ta konkrétní věc, nebo místo, vzbudí. Kretivita je nedostatkové zboží (na mém trhu, nevím, jak u vás), ale když jsem viděla tohle místo... och, Chestere (= paralela ke zvolání och, Bože)! Viděla jsem ty fotky naprosto přesně.
Teď tedy obrovské díky Alči za ochotu, strávit na tom hnusném místě se mnou tolik času a obecně za realizaci. I přes časovou tíseň a fakt, že jsem se na to nijak nepřipravovala, jsem stvořila přesně to, co se mi promítlo v hlavě. Za poslední dobu jedna z mála věcí, která mě opravdu potěšila. Další info a fotky pod perexem...
Zavádím novinku. Teda jsem hrozně líná upravovat kvalitu každé fotky, aby se to tady pak dlouho nenačítalo, tak jsem se rozhodla pro inovaci. Pokaždé se pokusím vám k fotkám napsat nějaký smysluplný komentář, kdyby vás zajímalo, jak fotky vznikly, nebo nějaké řeči okolo a nahraju vám sem na ukázku pár fotek. Zbytek si pak prohlédnete na mém Rajčeti, které jsem si za tímto účelem založila.
Myslím, že je to výhodné pro všechny - já se nemusím štvát úpravou fotek a vy je uvidíte v původní kvalitě! Perfektní...! Taky si podle těch pár ukázkových fotek případně ušetříte jeden klik na odkaz, pakliže uznáte, že shlédnutí nestojí za váš čas. Tak to by bylo nejspíš všechno. Případné připomínky ráda vítám. A na závěr, jak jinak - chvalte modelku a kritizujte fotky!

Vaše sw
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 13. března 2015 v 5:58 | Reagovat

Skvelé fotky, máš môj obdiv. Ja čo sa týka fotenia asi čakám na príchod jari, pretože momentálne nemám možnosť fotiť a ani nie je čo. Keď však budú kvitnúť stromy, bude to krásne farebné divadlo a to človek odfotiť jednoducho musí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama